533429-2026 - Wettbewerb
Litauen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Vežėjo parinkimas keleivių vežimui vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais elektriniais autobusais
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vežėjo parinkimas keleivių vežimui vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais elektriniais autobusais
Beschreibung: Pirkimo tikslas – parinkti vežėją, kuris teiktų keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais elektriniais autobusais paslaugą, atitinkančią pirkimo dokumentuose nurodytus reikalavimus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0