533439-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Průběžná obnova vodohospodářské infrastruktury - dílčí plnění II/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrůběžná obnova vodohospodářské infrastruktury - dílčí plnění II/2026
BeschreibungPředmětem plnění této sektorové veřejné zakázky je provádění stavebních prací ve vztahu k vodohospodářské infrastruktuře (vodovody, kanalizace a objekty na nich) na území města Plzně a jeho okolí na základě uzavřené rámcové dohody. Předmět plnění této sektorové veřejné zakázky je blíže specifikován v Příloze č. 1 rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Konkrétní předmět plnění je pak specifikován v jednotlivých prováděcích smlouvách, a to v souladu s obecným vymezením předmětu plnění provedeným v rámcové dohodě.
Vorherige Bekanntmachung43485-2018
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0010