See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych w Szczecinie. Świadczenie usług odbywać się będzie w miejscu zamieszkania bądź pobytu osób korzystających ze wsparcia
Vorherige Bekanntmachung: 771045-2025
Interne Kennung: 341-34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zamówienie na usługi społeczne
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 ust. 1 ustawy (zamówienie na usługi społeczne)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Północ
Beschreibung: Cześć nr 1 obejmuje świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia CUS w Szczecinie zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Północ Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części I około 200 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 75 000 godzin usług opiekuńczych i 2 800 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych w Szczecinie zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Śródmieście
Beschreibung: Część nr 2 obejmuje świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla klientów MOPR zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Śródmieście. Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie dla części nr II około 270 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 110 000 godzin usług opiekuńczych i 18000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Zachód
Beschreibung: Część nr 3 obejmuje świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Zachód Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części nr III około 230 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 100 000 godzin usług opiekuńczych i 12000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże
Beschreibung: Część nr 4 obejmuje świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla osób korzystających ze wsparcia Centrum Usług Społecznych zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże. Dla części IV około 220 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 90 000 godzin usług opiekuńczych i 11000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.