See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i produktów leczniczych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach
Beschreibung: a) Przedmiotem zamówienia jest na dostawa leków i produktów leczniczych do apteki szpitalnej do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy zgodnie z opisem przedstawionym w pakietach 1-15. Zamawiający wymaga przeliczania wielkości opakowań handlowych, tabletek, tabletki powlekłe, kapsułki do pełnych opakowań w górę. Wszędzie tam, gdzie w Załączniku nr 1 do SWZ, Zamawiający użył znaków towarowych, patentów lub pochodzenia dotyczących produktów farmaceutycznych, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, gdzie za równoważne zostaną uznane produkty farmaceutyczne, o takim samym składzie chemicznym, które zawierają, taką samą ilość środka leczniczego w takiej samej postaci leku, odpowiadającej tym samym porównywalnym normom, które przeznaczone są do podania tą samą drogą oraz są tak samo dostępne i rozpuszczalne oraz są konfekcjonowane w takiej samej wielkości opakowania. Produkty farmaceutyczne i produkty, które Wykonawca wskazuje, jako równoważne w stosunku do wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ, należy wpisać pogrubioną czcionką lub podkreślić. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 6 września 2001 r., Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2023 r. poz. 605, 650, 1859, 1938 ), wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych
Vorherige Bekanntmachung: 293814-2026
Interne Kennung: SPZOZ.ZP.242.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15