2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prípravné trhové konzultácie: Riešenie na automatizované sledovanie a porovnávanie cien pri zmluvách
Beschreibung: V súlade s § 25 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní verejný obstarávateľ vykonáva prípravné trhové konzultácie za účelom: prípravy a informovania trhu o plánovanom verejnom obstarávaní, získania informácií o dostupných riešeniach na trhu, definovania funkčných, technických a kvalitatívnych požiadaviek, nastavenia hospodárskych a primeraných podmienok účasti a kritérií hodnotenia. Predmetom pripravovaného verejného obstarávania bude dodanie riešenia, ktoré zabezpečí: Zber a spracovanie dát automatizované získavanie údajov o cenách a zmluvách z verejne dostupných zdrojov, pričom primárnym zdrojom je Centrálny register zmlúv (CRZ), pričom verejný obstarávateľ je otvorený návrhom na využitie aj ďalších relevantných dátových zdrojov, spracovanie štruktúrovaných aj neštruktúrovaných dát (najmä údajov zo zmlúv a ich príloh), zabezpečenie kontroly kvality a konzistencie spracovávaných dát, umožnenie spätnej overiteľnosti spôsobu spracovania a vyhodnotenia údajov. a časového harmonogramu, identifikácia rizík, návrh ďalších procesov vhodných na automatizáciu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung