See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy dostrzegalni przeciwpożarowych na terenie leśnictw Zimna Woda oraz Głowno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii / uzgodnień / pozwoleń / decyzji lub potwierdzenie braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót, a tam gdzie jest to konieczne, uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę dla istniejącej dostrzegalni przeciwpożarowej, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 380317-2025
Interne Kennung: ZG.270.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części I obejmuje wykonanie zadań w postaci: Zadanie I – obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia budowy. Dodatkowo sporządzona dokumentacja winna umożliwić uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji pozwolenia na rozbiórkę dla istniejącej dostrzegalni przeciwpożarowej. Zadanie II – obejmuje pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320)
Los: LOT-0004
Titel: Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części II obejmuje wykonanie zadań w postaci: Zadanie I – obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia budowy. Zadanie II – obejmuje pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno