See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu sieci teleinformatycznych
Beschreibung: Dostawa drobnego sprzętu sieci teleinformatycznych
Vorherige Bekanntmachung: 274330-2026
Interne Kennung: 2814.11.2026.IR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 1 - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część 1 - Dostawa urządzeń sieciowych oraz elementów urządzeń sieciowych niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Los: LOT-0009
Titel: Część 2 - Dostawa konwerterów i elementów konwerterów wraz z ich oprogramowaniem wew. oraz gwarancją, niezbędnych do konwersji sygnałów informatycznych w sieciach Ethernet
Beschreibung: Dostawa konwerterów i elementów konwerterów wraz z ich oprogramowaniem wew. oraz gwarancją, niezbędnych do konwersji sygnałów informatycznych w sieciach Ethernet
Interne Kennung: Część 2 - Dostawa konwerterów i elementów konwerterów wraz z ich oprogramowaniem wew. oraz gwarancją, niezbędnych do konwersji sygnałów informatycznych w sieciach Ethernet