533566-2025 - Planung
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w obiektach i terenów zewnętrznych obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz w jednostkach jej podległych wraz z usługą zimowego utrzymania terenu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania wewnętrznego w poniższych jednostkach Izba Administracji Skarbowej w Łodzi al. Kościuszki 83, 90-436 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi ul. Karolewska 41, 90-560 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi ul. Gibalskiego 2/4, 91-849 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi ul. Żeromskiego 88, 90-550 Łódź Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Bałuty ul. Zachodnia 47, 91-066 Łódź Drugi Urząd Skarbowy Łódź-Bałuty ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, 91-222 Łódź Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna ul. Wróblewskiego 10, 93-578 Łódź Drugi Urząd Skarbowy Łódź-Górna ul. Wróblewskiego 10A, 93-578 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Polesie ul. 6 Sierpnia 86A, 90-646 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Śródmieście ul. Dowborczyków 9/11, 90-016 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Widzew ul. Papiernicza 7, 92-312 Łódź Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi al. Kościuszki 85, 90-436 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Księdza Brzóski 24, 91-315 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Lodowa 97, 93-232 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Ustronna 3/9, 93-350 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 106, 91-341 Łódź
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie świadczenia usług sprzątania dodatkowych metrów kwadratowych nowego pomieszczenia biurowego. Szczegółowe informacje dotyczące opcji określone zostaną w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania wewnętrznego w poniższych jednostkach Urząd Skarbowy w Kutnie ul. Troczewskiego 12, 99-300 Kutno Urząd Skarbowy w Poddębicach ul. Narutowicza 12, 99-200 Poddębice Urząd Skarbowy w Łęczycy al. Jana Pawła II 17, 99-100 Łęczyca Urząd Skarbowy w Zgierzu ul. Księdza Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz Izba Administracji Skarbowej w Łodzi – Wydział Archiwum ul. Księdza Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz Urząd Skarbowy w Pabianicach ul. Zamkowa 26, 95-200 Pabianice
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania wewnętrznego w poniższych jednostkach Urząd Skarbowy w Brzezinach ul. Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny Urząd Skarbowy w Głownie ul. Ludwika Norblina 2, 95-015 Głowno Urząd Skarbowy w Łowiczu ul. Chełmońskiego 2, 99-400 Łowicz Urząd Skarbowy w Rawie Mazowieckiej ul. Słowackiego 4, 96-200 Rawa Mazowiecka Urząd Skarbowy w Skierniewicach ul. Czerwona 22, 96-100 Skierniewice
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania wewnętrznego w poniższych jednostkach Urząd Skarbowy w Łasku ul. 9 Maja, 98-100 Łask Urząd Skarbowy w Sieradzu ul. Spółdzielcza 3, 98-200 Sieradz Urząd Skarbowy w Wieluniu ul. Krakowskie Przedmieście 34, 98-300 Wieluń Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli ul. Zielona 15, 98-220 Zduńska Wola Urząd Skarbowy w Wieruszowie ul. Rynek 12/13, 98-400 Wieruszów Urząd Skarbowy w Pajęcznie ul. 1 Maja 9, 98-330 Pajęczno Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Kowalskiego 7, 98-200 Sieradz
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania wewnętrznego w poniższych jednostkach Urząd Skarbowy w Bełchatowie ul. Piłsudskiego 18, 97-400 Bełchatów Urząd Skarbowy w Opocznie ul. Piotrkowska 14, 26-300 Opoczno Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim ul. Wronia 65, 97-300 Piotrków Trybunalski Urząd Skarbowy w Radomsku ul. Mickiewicza 4, 97-500 Radomsko Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim ul. Mireckiego 37, 97-300 Tomaszów Mazowiecki Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Szkolna 28, 97-300 Piotrków Trybunalski Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Wronia 65, 97-300 Piotrków Trybunalski Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi ul. Dworska 8, 97-300 Piotrków Trybunalski
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania terenu zewnętrznego i odśnieżania w poniższych jednostkach: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi, al. Kościuszki 83, 90-436 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi, ul. Karolewska 41, 90-560 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi, ul. Żeromskiego 88, 90-550 Łódź Izba Administracji Skarbowej w Łodzi, ul. Gibalskiego 2/4, 91-849 Łódź Drugi Urząd Skarbowy Łódź-Bałuty, ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, 91-222 Łódź Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna, ul. Wróblewskiego 10, 93-578 Łódź Drugi Urząd Skarbowy Łódź-Górna, ul. Wróblewskiego 10A, 93-578 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Polesie, ul. 6 Sierpnia 86A, 90-646 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Śródmieście, ul. Dowborczyków 9/11, 90-016 Łódź Urząd Skarbowy Łódź-Widzew, ul. Papiernicza 7, 92-312 Łódź Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi, al. Kościuszki 85, 90-436 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi, ul. Księdza Brzóski 24, 91-315 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi, ul. Lodowa 97, 93-232 Łódź Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi, ul. Ustronna 3/9, 93-350 Łódź
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia częstotliwości wykonania sprzątania całego terenu zewnętrznego. Szczegółowe informacje dotyczące opcji określone zostaną w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania terenu zewnętrznego i odśnieżania w poniższych jednostkach: Urząd Skarbowy w Kutnie ul. Troczewskiego 12, 99-300 Kutno Urząd Skarbowy w Poddębicach, ul. Narutowicza 12, 99-200 Poddębice Urząd Skarbowy w Łęczycy al. Jana Pawła II 17, 99-100 Łęczyca Urząd Skarbowy w Zgierzu, ul. Księdza Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz Urząd Skarbowy w Pabianicach, ul. Zamkowa 26, 95-200 Pabianice
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania terenu zewnętrznego i odśnieżania w poniższych jednostkach: Urząd Skarbowy w Głownie, ul. Ludwika Norblina 2, 95-015 Głowno Urząd Skarbowy w Łowiczu, ul. Chełmońskiego 2, 99-400 Łowicz Urząd Skarbowy w Rawie Mazowieckiej, ul. Słowackiego 4, 96-200 Rawa Mazowiecka Urząd Skarbowy w Skierniewicach, ul. Czerwona 22, 96-100 Skierniewice
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania terenu zewnętrznego i odśnieżania w poniższych jednostkach: Urząd Skarbowy w Łasku, ul. 9 Maja, 98-100 Łask Urząd Skarbowy w Sieradzu, ul. Spółdzielcza 3, 98-200 Sieradz Urząd Skarbowy w Wieluniu, ul. Krakowskie Przedmieście 34, 98-300 Wieluń Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli, ul. Zielona 15, 98-220 Zduńska Wola Urząd Skarbowy w Wieruszowie, ul. Rynek 12/13, 98-400 Wieruszów Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi, ul. Kowalskiego 7, 98-200 Sieradz
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Świadczenie usług kompleksowego sprzątania obiektów Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz jednostek jej podległych
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania terenu zewnętrznego i odśnieżania w poniższych jednostkach: Urząd Skarbowy w Bełchatowie, ul. Piłsudskiego 18, 97-400 Bełchatów Urząd Skarbowy w Opocznie, ul. Piotrkowska 14, 26-300 Opoczno Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wronia 65, 97-300 Piotrków Trybunalski Urząd Skarbowy w Radomsku, ul. Mickiewicza 4, 97-500 Radomsko Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Mireckiego 37, 97-300 Tomaszów Mazowiecki Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi, ul. Dworska 8, 97-300 Piotrków Trybunalski