533591-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBOG SUSTAVA UČKA
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBOG SUSTAVA UČKA
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova na projektu "REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBNOG SUSTAVA UČKA" koji se sufinancira iz EU fondova u okviru Nacionalnog plana oporavka i otpornosti 2021.-2026. (NPOO). Projektom je planirano izvođenje slijedećih radova: - "Rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava UČKA: cjevovodi M. Učka - V. Učka - Poklon" - "Rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava UČKA: cjevovodi Poklon - Rečina - Sejnice" - "Rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava UČKA: objekti" - "Rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava UČKA: cjevovodi Tunel Učka - Pećnik" - "Rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava UČKA: kaptaža Tunel Učka".
Interne Kennung: VV-24/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBNOG SUSTAVA UČKA: OBJEKTI
Beschreibung: Ugovor o izvođenju radova obuhvaća: - rekonstrukciju kaptaža "Mala Učka" i "Vela Učka" koja obuhvaća zamjenu armatura i opreme unutar kaptaža, kao i potrebne rekonstrukcije postojeće elektroinstalacije, - rekonstrukciju sabirne komore SK Rečina te prekidne komore PK Sejnice koja obuhvaća radove na ugradnji / zamijeni vodovodnih armatura, kao i na elektro i NUS instalacijama te prateće građevinsko - zanatske radove radi ugradnje nove opreme i obnove postojećih dijelova objekta, - rekonstrukciju vodospreme VS Tunel Učka koja podrazumijeva promjenu fazonske i armaturne opreme, promjenu bravarskih pozicija te građevinsku i zidarsku obnovu prostora - povezivanje vodovodnih objekta na NUS sustav kojim upravljaju Liburnijske vode. Pored navedenog, Ugovorom o izvođenju radova je obuhvaćena izrada izvedbenih projekata, projekta i snimaka izvedenog stanja, provedba ispitivanja, te otklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku. Gradnja se provodi temeljem glavnih projekata za koje nije potrebna građevinska dozvola.
Interne Kennung: VV-24/24-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232154 Bau von Hochbehältern für Trinkwasser, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten