See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Szyjki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Szyjkach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: OSP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001