2. Verfahren
Verfahren
Titel: VMWare licenties
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier middels een raamovereenkomst voor het leveren van VMware licenties inclusief onderhoud, support en eventuele abonnementen op upgrades van software. 1
Interne Kennung: D24-00976
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prijs
Beschreibung: Prijs 1
Interne Kennung: 1