See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR HET AANMAKEN, VERWERKEN, VERDELEN EN BEHEREN VAN ELEKTRONISCHE “AANKOOPKAARTEN” VOOR REKENING VAN DE FOD BINNENLANDSE ZAKEN – DIENST VREEMDELINGENZAKEN EN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE OPVANG VAN ASIELZOEKERS
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de aanmaak, de verwerking, de verdeling en het beheer van elektronische “aankoopkaarten.
Interne Kennung: IBZ/DVZ-OE/2025/VOUCHERS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/VOUCHERS - 1
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de aanmaak, de verwerking, de verdeling en het beheer van elektronische “aankoopkaarten voor rekening van de Dienst Vreemdelingenzaken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/VOUCHERS - 2
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de aanmaak, de verwerking, de verdeling en het beheer van elektronische “aankoopkaarten" voor rekening van FEDASIL
Interne Kennung: 2