See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana wodomierzy w ramach projektu "Modernizacja systemu odczytu wodomierzy na sieciach wodociągowych w gm. Tarczyn"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana wodomierzy w ramach projektu "Modernizacja systemu odczytu wodomierzy na sieciach wodociągowych w gm. Tarczyn". przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) demontaż przestarzałych wodomierzy, 2) dostawę i montaż 4 500 szt. fabrycznie nowych wodomierzy z nakładkami radiowymi i nowymi uszczelkami, 3) dostawę i wdrożenie systemu teleinformatycznego zdalnego odczytu wodomierzy wraz z niezbędnym oprogramowaniem, 4) dostawę i wdrożenie oprogramowania do windykacji należności wraz z jego integracją z systemem rozliczeniowym Zamawiającego, 5) dostawę 2 kpl. zestawów inkasenckich, 6) dostawę i montaż 11 kpl. stałych punktów detekcji wycieków wody na sieci wodociągowej, składających się z łączników rurowo-kołnierzowych, przepływomierza, czujników (pomiarowego, ciśnienia) oraz modułu telemetrycznego, 7) udzielenie licencji na okres 10 lat na korzystanie z oprogramowania objętego przedmiotem zamówienia wraz z jego bezpłatnymi aktualizacjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz
Vorherige Bekanntmachung: 337496-2026
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana wodomierzy w ramach projektu "Modernizacja systemu odczytu wodomierzy na sieciach wodociągowych w gm. Tarczyn". Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) demontaż przestarzałych wodomierzy, 2) dostawę i montaż 4 500 szt. fabrycznie nowych wodomierzy z nakładkami radiowymi i nowymi uszczelkami, 3) dostawę i wdrożenie systemu teleinformatycznego zdalnego odczytu wodomierzy wraz z niezbędnym oprogramowaniem, 4) dostawę i wdrożenie oprogramowania do windykacji należności wraz z jego integracją z systemem rozliczeniowym Zamawiającego, 5) dostawę 2 kpl. zestawów inkasenckich, 6) dostawę i montaż 11 kpl. stałych punktów detekcji wycieków wody na sieci wodociągowej, składających się z łączników rurowo-kołnierzowych, przepływomierza, czujników (pomiarowego, ciśnienia) oraz modułu telemetrycznego, 7) udzielenie licencji na okres 10 lat na korzystanie z oprogramowania objętego przedmiotem zamówienia wraz z jego bezpłatnymi aktualizacjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz