2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Noordenveld Inhuur flexibele arbeidskrachten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om zes (6) raamovereenkomsten met zes (6) verschillende inschrijvers te sluiten voor het leveren van flexibele arbeidskrachten verdeeld over vier (4) percelen, zodat de aanbestedende dienst vanaf 1 januari 2026 op een rechtmatige en doelmatige wijze flexibele arbeidskrachten en ZZP’ers kan inhuren. De aanbesteding is opgedeeld in vier (4) percelen, te weten: • Perceel 1: Payroll: één (1) opdrachtnemer; • Perceel 2: Sociaal domein: drie (3) opdrachtnemers waarbij minicompetities worden uitgevoerd; • Perceel 3: Beheer buitendienst: één (1) opdrachtnemer; • Perceel 4: Broker t.b.v. ruimtelijk domein, bedrijfsvoering en beheer binnendienst; één (1) opdrachtnemer. Raming perceel 1: €1.000.000 Raming perceel 2: €2.200.000 Raming perceel 3: €2.400.000 Raming perceel 4: €15.600.000 . Deze raming is gebaseerd op de spendgegevens van de afgelopen vier jaar. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de raamovereenkomst geen effect meer sorteert voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
Interne Kennung: 009668
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Payroll €500.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Sociaal Domein
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Beheer Buitendienst
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Ruimtelijk domein, bedrijfsvoering en beheer binnendienst
Interne Kennung: 4