2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli – Zakup sprzętu serwerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola – typ 1”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, jest dostawa sprzętu serwerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola. 2. Projekt objęty jest wsparciem BGK ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności z inwestycji C4.1.1. – Wsparcie dla zaawansowanej transformacji cyfrowej. 3. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje: - serwer typ 1 – 6 szt. - macierz dyskowa typ 1 – 4 szt. - przełącznik sieciowy 48 portów – 5 szt. - przełącznik światłowodowy 24 porty SFP+ – 1 szt. - wkładki SFP – 10 szt. - wkładki SFP+ - 12 szt. - dyski do macierzy dyskowych EZD RP – 51 szt. 4. Oferowany, w ramach przedmiotu zamówienia sprzęt, musi: a) spełniać wymagania określone w opisie przedmiot zamówienia, b) być zgodny z wyznaczonymi parametrami/funkcjonalnościami, c) być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem), d) być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia, e) być oryginalnie opakowany, w opakowanie opisane co do ich zawartości, f) być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta, g) być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich, h) pochodzić z legalnych źródeł, i) być dopuszczony do użytku w instytucji publicznej, j) odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia, 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający m. in. parametry wymaganego przez Zamawiającego sprzętu, został zawarty również w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy. 7. Wykonawca wraz z m. in. Formularzem ofertowym, w ramach swojej oferty, winien przedłożyć załącznik nr 1 Formularz rzeczowo-cenowy – wypełniony i podpisany przez Wykonawcę, celem potwierdzenia parametrów oferowanego sprzętu. 8. O terminie dostawy, Wykonawca powiadomi przedstawiciela Zamawiającego i uzgodni z nim szczegółowe warunki dostawy. 9. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia z Zamawiającym terminu dostarczenia przedmiotu zamówienia, na co najmniej 5 dni roboczych przed planowaną dostawą. Jako dni robocze należy rozumieć dni od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. 10. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem łącznie z rozładowaniem, wniesieniem do wskazanych pomieszczeń, rozpakowaniem na koszt własny, w godzinach i dniach pracy Urzędu Miasta w Stalowej Woli. 11. Miejsce dostawy sprzętu: 37-450 Stalowa Wola, ul. Kwiatkowskiego 1 (Budynek Urzędu Miasta – II piętro). 12. Centralny Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, niezbędnych do realizacji zamówienia, na miejscu u Zamawiającego. 13. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia, zawierają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 14. Wykonawca/Podmiot udostępniający zasoby, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, może ograniczyć się do wypełnienia sekcji „α” w Części IV Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ): „Kryteria kwalifikacji” i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. 15. Centralny Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Centralny Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób przez Wykonawcę, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-III.261.153.2026.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, jest dostawa sprzętu serwerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola. 2. Projekt objęty jest wsparciem BGK ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności z inwestycji C4.1.1. – Wsparcie dla zaawansowanej transformacji cyfrowej. 3. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje: - serwer typ 1 – 6 szt. - macierz dyskowa typ 1 – 4 szt. - przełącznik sieciowy 48 portów – 5 szt. - przełącznik światłowodowy 24 porty SFP+ – 1 szt. - wkładki SFP – 10 szt. - wkładki SFP+ - 12 szt. - dyski do macierzy dyskowych EZD RP – 51 szt. 5. Oferowany, w ramach przedmiotu zamówienia sprzęt, musi: a) spełniać wymagania określone w opisie przedmiot zamówienia, b) być zgodny z wyznaczonymi parametrami/funkcjonalnościami, c) być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem), d) być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia, e) być oryginalnie opakowany, w opakowanie opisane co do ich zawartości, f) być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta, g) być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich, h) pochodzić z legalnych źródeł, i) być dopuszczony do użytku w instytucji publicznej, j) odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia, 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający m. in. parametry wymaganego przez Zamawiającego sprzętu, został zawarty również w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz rzeczowo-cenowy. 7. Wykonawca wraz z m. in. Formularzem ofertowym, w ramach swojej oferty, winien przedłożyć załącznik nr 1 Formularz rzeczowo-cenowy – wypełniony i podpisany przez Wykonawcę, celem potwierdzenia parametrów oferowanego sprzętu. 8. O terminie dostawy, Wykonawca powiadomi przedstawiciela Zamawiającego i uzgodni z nim szczegółowe warunki dostawy. 9. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia z Zamawiającym terminu dostarczenia przedmiotu zamówienia, na co najmniej 5 dni roboczych przed planowaną dostawą. Jako dni robocze należy rozumieć dni od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. 10. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem łącznie z rozładowaniem, wniesieniem do wskazanych pomieszczeń, rozpakowaniem na koszt własny, w godzinach i dniach pracy Urzędu Miasta w Stalowej Woli. 11. Miejsce dostawy sprzętu: 37-450 Stalowa Wola, ul. Kwiatkowskiego 1 (Budynek Urzędu Miasta – II piętro). 12. Centralny Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, niezbędnych do realizacji zamówienia, na miejscu u Zamawiającego. 13. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia, zawierają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 14. Wykonawca/Podmiot udostępniający zasoby, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, może ograniczyć się do wypełnienia sekcji „α” w Części IV Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ): „Kryteria kwalifikacji” i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. 15. Centralny Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Centralny Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób przez Wykonawcę, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 16. Zamawiający informuje, że odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, jeżeli obejmuje ona produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa. 17. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli obejmuje ona produkt ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT albo proces ICT określone w tej decyzji. 18. Jeżeli oferta obejmuje produkty ICT, usługi ICT lub procesory ICT, Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu ofertowym lub na sporządzonym przez siebie załączniku, w zakresie dotyczącym oferowanego świadczenia: 1) nazwę produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT; 2) producenta, dostawcę lub podmiot świadczący usługę; 3) typ, model, wersję albo inne dane umożliwiające jednoznaczną identyfikację; 4) zakres wykorzystania danego produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT przy realizacji zamówienia. 19. Wykonawca oświadcza, że zaoferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT nie są objęte rekomendacją ani decyzją, o których mowa odpowiednio w art. 226 ust. 1 pkt 17 i pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych. 20. W przypadku gdy Wykonawca poweźmie informację, że produkt ICT, usługa ICT lub proces ICT objęte jego ofertą zostały wskazane w rekomendacji albo decyzji, o których mowa w ust. 16 lub 17, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. 21. Zamawiający dokona weryfikacji informacji przedstawionych przez Wykonawcę na podstawie powszechnie dostępnych informacji, w szczególności rekomendacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa oraz decyzji ogłaszanych w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”, a także publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej ministra właściwego do spraw informatyzacji oraz na stronie internetowej urzędu obsługującego tego ministra.