2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het huren en bedienen van kranen voor het plaatsen van gangways op de cruiseterminal te Zeebrugge
Beschreibung: Bij elke cruisecall dienen gangways geplaatst te worden. De opdracht bestaat erin deze gangways (eigendom PoAB) met het correcte materiaal te plaatsen, te verplaatsen of weg te halen. De gangways van de cruiseterminal dienen verplaatst te worden op kaai met een heftruck of vrachtwagen naargelang het type gangway. De telescopische kraan wordt gebruikt om de gangway aan-en af te koppelen aan het schip. Tijdens het verblijf dienen de gangways soms verplaatst te worden afhankelijk van het getij. Er wordt geen tussenkomst voorzien vanuit PoAB om de hijswerkzaamheden te begeleiden, de dienstverlener dient voldoende riggers te voorzien afh. van de weersomstandigheden. De kraanmachinist dient Nederlandstalig te zijn en in bezit te zijn van de nodige certificaten cfr de Belgische wetgeving. De uren zijn zowel overdag, s’nachts, weekend, zon- en feestdagen. De kraanmachinist blijft gedurende de hele call aanwezig op kaai.
Interne Kennung: PPP0B3-19753/6972/B11372
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11372_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42414100 Kräne, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 42000000 Industrielle Maschinen, 42415100 Hubwagen, 34223100 Sattelanhänger