See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciągników, maszyn rolniczych oraz stanowisk dydaktycznych na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego pn. „Zakup ciągników, maszyn rolniczych oraz stanowisk dydaktycznych na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności - z podziałem na części” jest dostawa: 1) w zakresie części 1: a) ciągnika rolniczego o mocy znamionowej min. 170 KM, b) ciągnika rolniczego o mocy znamionowej min. 49 KM, c) rozsiewacza nawozu, d) opryskiwacza polowego ciąganego, e) agregatu uprawowo-siewnego ciąganego sztywnego, f) zestawu dydaktycznego do siewu zbóż, g) stojaka do prezentacji terminali – symulator kontroli sekcji narzędzi, h) stanowiska demonstracyjnego – symulator terminala ciągnika, i) symulatora rozsiewacza nawozów, j) stacji referencyjnej sygnału RTK, k) oprogramowania na stanowiska komputerowe, l) zestawu kamer podglądu wizyjnego, 2) w zakresie części 2: symulatora kombajnu rolniczego (zbożowego). 2. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy związane z realizacją zadania pn. „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w dziedzinie mechanizacji rolnictwa poprzez utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności”, dofinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 3. Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ oraz załączniki nr 1 i 2 do SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz załącznik nr 9 (istotne postanowienia umowy).
Interne Kennung: ZP.272.1.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągników, maszyn rolniczych oraz stanowisk dydaktycznych
Beschreibung: W zakres części 1 zamówienia wchodzi dostawa: a) ciągnika rolniczego o mocy znamionowej min. 170 KM, b) ciągnika rolniczego o mocy znamionowej min. 49 KM, c) rozsiewacza nawozu, d) opryskiwacza polowego ciąganego, e) agregatu uprawowo-siewnego ciąganego sztywnego, f) zestawu dydaktycznego do siewu zbóż, g) stojaka do prezentacji terminali – symulator kontroli sekcji narzędzi, h) stanowiska demonstracyjnego – symulator terminala ciągnika, i) symulatora rozsiewacza nawozów, j) stacji referencyjnej sygnału RTK, k) oprogramowania na stanowiska komputerowe, l) zestawu kamer podglądu wizyjnego. Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ oraz załącznik nr 1 do SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz załącznik nr 9 (istotne postanowienia umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa symulatora kombajnu rolniczego
Beschreibung: W zakres części 2 wchodzi dostawa symulatora kombajnu rolniczego (zbożowego). Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz załącznik nr 9 (istotne postanowienia umowy).
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren