See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Natur-/biogasupphandling 2026
Beschreibung: Svedala kommun, organisationsnummer 212000-1074, Bostadsaktiebolaget Svedalahem, organisationsnummer 556201-2517 och Svedala Exploaterings AB, organisationsnummer 556191-3715, nedan Beställaren, inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska leveranser av naturgas för uppvärmning till fastigheter, med möjlighet till prissäkring.
Interne Kennung: 26/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 520 000 000 Liter