2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový pavilon Emergency, Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z. - komplexní projektový a inženýrský servis
Beschreibung: Zadavatel uvádí, že jeho cílem je získání návrhu takové budovy, která nejenom že bude plně reflektovat požadavky a potřeby Zadavatele ve smyslu jeho hlavní činnosti – poskytování zdravotních služeb, ale zároveň bude maximálně komplexně a efektivně prezentovat šetrnou budovu, a to jak směrem k samotnému Zadavateli (vlastníkovi, investorovi, správci), tak i k uživateli (zaměstnanci, klienti – pacienti) a životnímu prostředí. Návrh budovy tak bude v maximální efektivní míře odrážet principy udržitelnosti, jenž bude stavět na komplexním přístupu ve vazbě na životní cyklus stavby, a to po stránce nákladové (investiční náklady, náklady na správu a údržbu, náklady na energie atd.).
Interne Kennung: 3426/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001