See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - kurtka wyjściowa Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej oraz kurtka wyjściowa Wojsk Lądowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania tj.: kurtka wyjściowa Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej oraz kurtka wyjściowa Wojsk Lądowych. 2. Zakres zamówienia obejmuje dwa zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 376592-2025
Interne Kennung: 96/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Kurtka wyjściowa Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej
Beschreibung: 1. Dostawa kurtek wyjściowych Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 1, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 4 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: 1 000 sztuk przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Kurtka wyjściowa Wojsk Lądowych
Beschreibung: 1. Dostawa kurtek wyjściowych Wojsk Lądowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego w zakresie zadania nr 2, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 8 000 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: 2 000 sztuk przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).