533809-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...), w podziale na 14 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...), w podziale na 14 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez stawu biodrowego, w tym rewizyjnej, implantów do zespoleń kości, endoprotez cementowych i bezcementowych stawu biodrowego, endoprotez barku, implantów i akcesoriów do naprawy tkanek miękkich – kolano, dwu mobilnej endoprotezy stawu nadgarstkowo-śródręcznego, substytutu kostnego, membrany do rekonstrukcji chrzęstno-kostnej w stawie kolanowym i skokowym, endoprotez nadgarstka, wyrobów do zabiegów ortopedycznych – rekonstrukcja więzadła krzyżowego, elementów i implantów niezbędnych do naprawy tkanek miękkich (bark oraz podkładów do rekonstrukcji chrząstki stawowej, w podziale na 14 części. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2026r. poz. 793) – dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Interne KennungNP.26.66.2026.JP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Narzędzia i wyroby do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X
BeschreibungNarzędzia i wyroby do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Protezy stawu kolanowego
BeschreibungProtezy stawu kolanowego - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
LosLOT-0003
Titel3. Endoproteza stawu biodrowego, w tym rewizyjna
BeschreibungEndoproteza stawu biodrowego, w tym rewizyjna - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Implanty do zespoleń kości
BeschreibungImplanty do zespoleń kości - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Endoproteza cementowa i bezcementowa stawu biodrowego
BeschreibungEndoproteza cementowa i bezcementowa stawu biodrowego - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Endoproteza barku
BeschreibungEndoproteza barku - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel7. Implanty i akcesoria do naprawy tkanek miękkich -kolano
BeschreibungImplanty i akcesoria do naprawy tkanek miękkich -kolano - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titel8. Dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego
BeschreibungDwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titel9. Substytut kostny
BeschreibungSubstytut kostny - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
Titel10. Membrana do rekonstrukcji chrzęstno-kostnej w stawie kolanowym i skokowym
BeschreibungMembrana do rekonstrukcji chrzęstno-kostnej w stawie kolanowym i skokowym - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titel11. Endoproteza nadgarstka
BeschreibungEndoproteza nadgarstka - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
Titel12. Wyroby do zabiegów ortopedycznych- rekonstrukcja więzadła krzyżowego
BeschreibungWyroby do zabiegów ortopedycznych- rekonstrukcja więzadła krzyżowego - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
Titel13. Elementy i implanty niezbędne do naprawy tkanek miękkich (bark)
BeschreibungElementy i implanty niezbędne do naprawy tkanek miękkich (bark) - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
Titel14. Podkład do rekonstrukcji chrząstki stawowej
BeschreibungPodkład do rekonstrukcji chrząstki stawowej - zgodnie z zał. 2 do swz
Interne KennungCzęść 14