533821-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Programmierung von Anwendersoftware – Achiziția de servicii de implementare software RPA - Robotic Process Automation şi AI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de servicii de implementare software RPA - Robotic Process Automation şi AI
Beschreibung: Prestatorul trebuie să furnizeze servicii complete care includ analiza, dezvoltarea, testarea, instruirea utilizatorilor și monitorizarea funcționării soluțiilor de tip RPA (Robotic Process Automation) şi AI (Inteligenţă Artificială). Numărul zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile. Autoritatea contractanta va răspunde la toate solicitările de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul achiziției constă în implementarea unei soluții de tip RPA - Robotic Process Automation şi AI în cadrul administrației publice a Municipiului Blaj, într-un context în care digitalizarea este esențială pentru a îmbunătăți calitatea serviciilor publice și a răspunde așteptărilor în creștere ale cetățenilor și companiilor. Prestatorul trebuie să furnizeze servicii complete care includ analiza, dezvoltarea, testarea, instruirea utilizatorilor și monitorizarea funcționării soluțiilor de tip RPA (Robotic Process Automation) şi AI (Inteligenţă Artificială). Furnizarea de soluții software RPA: Robotic Process Automation, Interfeţe grafice – de tip CRM, AI: modele generative. Soluția RPA va fi dezvoltată şi implementată pe infrastructura de roboți instalată la sediul Primăriei Municipiului Blaj.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung