533840-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi chimici și materiale de laborator pentru Centrul de Excelență PROFutureFoods, CoEx 11/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi chimici și materiale de laborator pentru Centrul de Excelență PROFutureFoods, CoEx 11/2026
Beschreibung: Achizitia de ,,Reactivi chimici și materiale de laborator pentru Centrul de Excelență PROFutureFoods, CoEx 11/2026”, conform specificatiilor din caietul de sarcini. Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor /candidaturilor: 20 zile. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare: în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit în anunțul de participare pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://www.e-licitatie.ro).
Interne Kennung: 3127522/2026/1-6, 8-13, 16/11 CoEx
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi chimici de laborator
Beschreibung: Achizitia publică de ,,Reactivi chimici de laborator”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24965000 Enzyme
Los: LOT-0002
Titel: Kituri enzimatice
Beschreibung: Achizitia publică de ,,Kituri enzimatice”, conform specificatiilor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi chimici
Beschreibung: Achizitia publică de ,,Reactivi chimici”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lampă HPLC și coloană cromatografică
Beschreibung: Achizitia publică de ,, Lampă HPLC și coloană cromatografică”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen
Los: LOT-0005
Titel: Coloana cromatografică
Beschreibung: Achizitia publică de ,,Coloana cromatografică”, conform specificatiilor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0006
Titel: Pisete de laborator
Beschreibung: Achizitia publică de ,, Pisete de laborator”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Materiale de laborator
Beschreibung: Achizitia publică de ,,Materiale de laborator”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Blender bags și plăci Petri
Beschreibung: Achizitia publică de ,, Blender bags și plăci Petri”, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 8