See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizowanego projektu "Skuteczni w kryzysie" dofinansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizowanego projektu "Skuteczni w kryzysie" dofinansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizowanego projektu "Skuteczni w kryzysie" dofinansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizowanego projektu "Skuteczni w kryzysie" dofinansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027
Menge: 1 Stück