533886-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2025/2026 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2025/2026 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych)
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2025/2026 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych)”. 3.2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających z terenu Gminy Przemęt do szkół podstawowych i przedszkoli, w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie do placówek oświatowych na terenie Gminy Przemęt na podstawie ustalonego rozkładu jazdy na liniach komunikacyjnych na wyznaczonych trasach i przystankach, których cena biletów powinna uwzględniać uprawnienia dzieci do zniżek i ulg wynikających z przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz. U. z 2024 r., poz. 380).
Vorherige Bekanntmachung367415-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001