533898-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3)”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3)”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3) - powiat czarnkowsko - trzcianecki Część II –Wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3) – powiat pilski
Vorherige Bekanntmachung312331-2026
Interne KennungSA.270.2.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3)” powiat czarnkowsko - trzcianecki
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3) - powiat czarnkowsko - trzcianecki Część II –Wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3) – powiat pilski
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy PZP
LosLOT-0002
TitelWykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Odbudowa obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (MRN3)” powiat pilski
Interne KennungCzęść II