See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli biurowych, krzeseł obrotowych z zagłówkiem, krzeseł dostawnych oraz stanowisk obsługi klienta dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli biurowych, krzeseł obrotowych z zagłówkiem, krzeseł dostawnych oraz stanowisk obsługi klienta dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Umowy
Vorherige Bekanntmachung: 355131-2025
Interne Kennung: 100000.271.105.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - meble biurowe
Beschreibung: W ramach Części I Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy mebli biurowych wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część I - Meble biurowe
Menge: 841 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - stanowiska obsługi klienta oraz ścian działowych
Beschreibung: W ramach Części II Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy i montażu 5 fabrycznie nowych stanowisk obsługi klienta oraz ściany działowej wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część II - zakup, dostawa i montaż 5 fabrycznie nowych stanowisk obsługi klienta oraz ściany działowej dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III - krzesła obrotowe z zagłówkami oraz krzesła dostawne
Beschreibung: W ramach Części III Wykonawca zobowiązany będzie do zakupu i dostawy krzeseł obrotowych z zagłówkami oraz krzeseł dostawnych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część III - zakup i dostawa krzeseł obrotowych z zagłówkami oraz krzeseł dostawnych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku
Menge: 674 Stück