2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní práce a opravy kuchyňské technologie v Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnici
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou servisní práce a opravy kuchyňské technologie po dobu 4 let ve stravovacích provozech Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnice. Seznam kuchyňské technologie je uvedených v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50882000 Reparatur und Wartung von Gaststätteneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou servisní práce a opravy kuchyňské technologie po dobu 4 let ve stravovacích provozech Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnice. Seznam kuchyňské technologie je uvedených v příloze č. 2 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1