2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Tychy oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w PSZOK od właścicieli nieruchomości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utworzeniu i prowadzeniu Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie miasta Tychy oraz zagospodarowaniu odpadów komunalnych przyjmowanych w PSZOK od właścicieli nieruchomości w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., w tym: a) utworzenie PSZOK – od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r., b) uruchomienie i prowadzenie PSZOK – 24 miesiące od dnia 1 stycznia 2027 r. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m. in.: 1) uruchomienie i prowadzenie trzech Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie miasta Tychy: 2) przyjmowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Tychy przekazywanych do PSZOK; 3) zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjętych do PSZOK; 4) przekazywanie sprawozdań z realizacji zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany: 1) w sposób zgodny z Regulaminem PSZOK stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ; 2) niezależnie od warunków atmosferycznych; 3) w sposób ciągły – w dniach i godzinach określonych w Regulaminie PSZOK; 4) niezależnie od utrudnień wynikających z dojazdu do terenu PSZOK; 5) zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi odbierania i zagospodarowania odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.43.2026.JM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen