See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: postępowanie unijne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania wewnątrz budynku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi sprzątania dla Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Świadczenie usługi sprzątania wewnątrz budynku.
Interne Kennung: WZ.ZP.10.2024