See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów i przełączników na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia oraz przełączników – wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. 2. Zakres zamówienia Zakres zamówienia podzielony został na dwie niżej wymienione części: 2.1. CZĘŚĆ I – dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia, tj.: a. Serwer RACK – wymaga szafy serwerowej SRV-CPUx2 – 20 szt. 2.2. CZĘŚĆ II – dostawa przełączników, tj.: a. Przełącznik Zarządzany L3 Agregacja/Core RACK – 48 portów – 4 szt. 2.3. Szczegółowy zakres i opis parametrów technicznych urządzeń będących przedmiotem niniejszego zamówienia, określony został w Załączniku Nr 1 do Oferty – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w treści kolumny „minimalne wymagania”, odpowiednio dla danej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 374212-2026
Interne Kennung: I.261.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Możliwość zastosowania przepisu art.138 ust.2 pkt.2 ustawy Pzp, tj. skrócenie terminu składania ofert do 15 dni uzasadnia przedmiot zamówienia, dotyczący dostawy takiego rodzaju urządzeń, które nie utrudniają wyceny Wykonawcom zajmującym się jego sprzedażą. W związku z niestabilną i dynamiczną sytuacją rynkową dotyczącą cen podzespołów, w szczególności: procesorów, pamięci RAM, dysków serwerowych oraz komponentów sieciowych, rynek serwerów charakteryzuje znaczna zmienność cenowa, co utrudnia planowanie kosztów. Dłuższe prowadzenie postępowania może skutkować istotnym wzrostem kosztów realizacji zamówienia w stosunku do wartości oszacowanej na etapie planowania, a skrócenie terminu ma na celu ograniczenie ryzyka wzrostu oferowanych cen oraz utrzymanie realności budżetu przeznaczonego na realizację zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia i z zapewnieniem usług gwarancyjnych. CZĘŚĆ I – dostawa serwerów, w tym: a. Serwer RACK – wymaga szafy serwerowej SRV-CPUx2 – 20 szt.
Interne Kennung: I.261.7.1.2026
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przełączników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie przełączników wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. CZĘŚĆ II – dostawa przełączników, w tym: a. Przełącznik Zarządzany L3 Agregacja/Core RACK – 48 portów – 4 szt.
Interne Kennung: I.261.7.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung