See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Płyny infuzyjne Pakiet nr 2: Żywienie pozajelitowe. Pakiet nr 3: Żywienie dojelitowe 1. Pakiet nr 4: Żywienie dojelitowe 2. Pakiet nr 5: Hydrożele. Pakiet nr 6: Laktuloza. Pakiet nr 7: Dializa cytrynianowa i anestetyki wziewne. Pakiet nr 8: Żele do badań diagnostycznych. Pakiet nr 9: Leki różne 1. Pakiet nr 10: Kontrasty 1. Pakiet nr 11: Leki różne 2. Pakiet nr 12: Kontrasty 2. Pakiet nr 13: Leki kardiologiczne. Pakiet nr 14: Leki różne 3. Pakiet nr 15: Leki przeciwzakrzepowe i przeciwzakaźne. Pakiet nr 16: Antybiotyki. Pakiet nr 17: Anestezjologia 1. Pakiet nr 18: Inhibitory pompy protonowej. Pakiet nr 19: Leki różne 4. Pakiet nr 20: Leki różne 5. Pakiet nr 21: Leki różne 6. Pakiet nr 22: Leki różne 7. Pakiet nr 23: Leki różne 8. Pakiet nr 24: Leki różne 9. Pakiet nr 25: Leki przeciwzakaźne. Pakiet nr 26: Anestezjologia 2. Pakiet nr 27: Leki przeciwbólowe i przeciwzakaźne. Pakiet nr 28: Leki różne 10. Pakiet nr 29: Leki różne 11. Pakiet nr 30: Anestezjologia 3. Pakiet nr 31: Czynniki krzepnięcia. Pakiet nr 32: Leki wpływające na układ krzepnięcia. Pakiet nr 33: Immunoglobuliny i albuminy. Pakiet nr 34: Leki różne 12. Pakiet nr 35: Witaminy. Pakiet nr 36: Pulmonologia. Pakiet nr 37: Leki różne 13. Pakiet nr 38: Prostaglandyny. Pakiet nr 39: Aktywator plazminogenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, który jest integralną częścią SWZ. Wielkości opakowań podane w Załączniku nr 1 do SWZ są przykładowe. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na inną wielkość opakowań niż określona w Załączniku nr 1 do SWZ. W takim przypadku ilość należy przeliczyć do ilości podanej przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 1, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 2, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Żywienie dojelitowe 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 3, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Żywienie dojelitowe 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 4, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Hydrożele.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 5, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Laktuloza.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 6, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Dializa cytrynianowa i anestetyki wziewne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 7, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Żele do badań diagnostycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 8, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Leki różne 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 9, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Kontrasty 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 10, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11: Leki różne 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 11, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: Kontrasty 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 12, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13: Leki kardiologiczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 13, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14: Leki różne 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 14, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15: Leki przeciwzakrzepowe i przeciwzakaźne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 15, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16: Antybiotyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 16, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17: Anestezjologia 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 17, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18: Inhibitory pompy protonowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 18, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19: Leki różne 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 19, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20: Leki różne 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 20, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21: Leki różne 6.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 21, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22: Leki różne 7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 22, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23: Leki różne 8.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 23, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24: Leki różne 9.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 24, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25: Leki przeciwzakaźne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 25, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26: Anestezjologia 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 26, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27: Leki przeciwbólowe i przeciwzakaźne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 27, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28: Leki różne 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 28, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29: Leki różne 11.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 29, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30: Anestezjologia 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 30, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31: Czynniki krzepnięcia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 31, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32: Leki wpływające na układ krzepnięcia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 32, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33: Immunoglobuliny i albuminy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 33, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34: Leki różne 12.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 34, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35: Witaminy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 35, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36: Pulmonologia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 36, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37: Leki różne 13.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 37, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38: Prostaglandyny.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 38, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39: Aktywator plazminogenu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz cenowy, Pakiet nr 39, który jest integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 39