2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 na části: Část 1: Fotovoltaika Část 2: Tepelné čerpadlo Část 3: Systém recyklace bazénových vod Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v technologickém vybavení Plaveckého areálu Zábřeh. Předmětem části 1 veřejné zakázky jsou dodávky fotovoltaiky spočívající v dodávce, montáži a instalaci nové fotovoltaické elektrárny v plaveckém areálu. Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka tepelného čerpadla dle technické specifikace. Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka technologického systému pro recyklaci bazénových pracích vod s vysokou efektivitou, který zajistí možnost opětovného použití této vody jako vody ředící a doplňkové pro bazénový provoz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331000 Solarbatterien, 09330000 Solarenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 42511110 Wärmepumpen, 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Fotovoltaika
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 na části: Část 1: Fotovoltaika Část 2: Tepelné čerpadlo Část 3: Systém recyklace bazénových vod Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v technologickém vybavení Plaveckého areálu Zábřeh. Předmětem části 1 veřejné zakázky jsou dodávky fotovoltaiky spočívající v dodávce, montáži a instalaci nové fotovoltaické elektrárny v plaveckém areálu.
Interne Kennung: Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh - Část 1: Fotovoltaika
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45315100 Elektrotechnikinstallation
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Systém recyklace bazénových vod
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 na části: Část 1: Fotovoltaika Část 2: Tepelné čerpadlo Část 3: Systém recyklace bazénových vod Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v technologickém vybavení Plaveckého areálu Zábřeh. Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka technologického systému pro recyklaci bazénových pracích vod s vysokou efektivitou, který zajistí možnost opětovného použití této vody jako vody ředící a doplňkové pro bazénový provoz.
Interne Kennung: Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh - Část 3: Systém recyklace bazénových vod
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Tepelné čerpadlo
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 na části: Část 1: Fotovoltaika Část 2: Tepelné čerpadlo Část 3: Systém recyklace bazénových vod Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v technologickém vybavení Plaveckého areálu Zábřeh. Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka tepelného čerpadla dle technické specifikace.
Interne Kennung: Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh - Část 2: Tepelné čerpadlo
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation