See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. z podziałem na XVII części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. z podziałem na XVII części. Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera: 1) Opis zamówienia wraz z załącznikami - rozdział III SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – rozdział V SWZ; 3) Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach - rozdział VI SWZ; 4) Szczegółowe specyfikacje techniczne - rozdział VII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 480750-2025
Interne Kennung: ZP.2620.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. na terenie gminy Supraśl - odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, drogach dla rowerów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. na terenie gminy Supraśl - odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, drogach dla rowerów; Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera: 1) Opis zamówienia wraz z załącznikami - rozdział III SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – rozdział V SWZ; 3) Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach - rozdział VI SWZ; 4) Szczegółowe specyfikacje techniczne - rozdział VII SWZ. Szczegóły wskazano w SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w niniejszym postępowaniu w zakresie danej części zamówienia przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy pzp. 2. Zakres usług przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji jest taki sam, jak w zakresie podstawowym zamówienia. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w związku z warunkami pogodowymi zostanie wykorzystane zamówienie podstawowe. 4. Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie. 5. Realizacja opcji będzie następowała poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli o realizacji opcjonalnej części zamówienia w całości lub w części. 6. Zamawiający informuje, iż maksymalna wartość usług objęta prawem opcji nie może przekroczyć kwoty: Część VI - do 35 000,00 zł brutto,
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. na terenie gminy Grabówka - odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, drogach dla rowerów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 r. na terenie gminy Grabówka - odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, drogach dla rowerów; Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera: 1) Opis zamówienia wraz z załącznikami - rozdział III SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – rozdział V SWZ; 3) Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach - rozdział VI SWZ; 4) Szczegółowe specyfikacje techniczne - rozdział VII SWZ. Szczegóły wskazano w SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w niniejszym postępowaniu w zakresie danej części zamówienia przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy pzp. 2. Zakres usług przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji jest taki sam, jak w zakresie podstawowym zamówienia. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w związku z warunkami pogodowymi zostanie wykorzystane zamówienie podstawowe. 4. Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie. 5. Realizacja opcji będzie następowała poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli o realizacji opcjonalnej części zamówienia w całości lub w części. 6. Zamawiający informuje, iż maksymalna wartość usług objęta prawem opcji nie może przekroczyć kwoty: Część VIII - do 15 000,00 zł brutto,