See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van elektrisch installatiemateriaal
Beschreibung: Levering van elektrisch installatiemateriaal
Interne Kennung: FD\KGO\2025-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FD\KGO\2025-014 - 1
Interne Kennung: 1
534024-2026 - Resultaat
België – Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting – Levering van elektrisch installatiemateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: FD\KGO\2025-014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FD\KGO\2025-014 - 1
Interne identificatiecode: 1