See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Przedmiot zamówienia podzielony został na 17 Pakietów.
Interne Kennung: SZP.III.240/24/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – Dezynfekcja 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z Rozdziałem XXII SWZ PRAWO OPCJI: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. 3. W celu skorzystania z prawa opcji osoba wskazana jako odpowiedzialna za realizację umowy przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 4. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach pakietów – należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 6. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załączniki do SWZ. 8. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia w ilościach, które zostały określone przez Zamawiającego, w poszczególnych pakietach i pozycjach w Załączniku asortymentowo-cenowym nr 3 do SWZ. 9. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – Dezynfekcja 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – Dezynfekcja 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – Dezynfekcja 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – Dezynfekcja 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 – Dezynfekcja 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – Dezynfekcja 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 – Dezynfekcja 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 – Dezynfekcja 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 – Dezynfekcja 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – Dezynfekcja 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – Dezynfekcja 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 – Dezynfekcja 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 – Dezynfekcja LEKI 1
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 – Dezynfekcja LEKI 2
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 – Dezynfekcja LEKI 3
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 – Dezynfekcja 17