2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY – Dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla KP PSP w Cieszynie
Beschreibung: Dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla KP PSP w Cieszynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ") w niniejszym postępowaniu. Warunki realizacji zamówienia określają: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz projekt umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: PT.2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001