See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) części: a) Część 1 - Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, b) Część 2 – Usługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ. Identyfikator
Interne Kennung: KZP-2003-11/26/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część 2