See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli z podziałem na 3 zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych z dzierżawą butli z podziałem na 3 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 308604-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z: TZ-280-52/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24113200 Druckluft, 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tlenu medycznego, podtlenku azotu medycznego wraz z dzierżawą butli oraz napełnianiem tlenem medycznym butli będących własnością Szpitala;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podtlenku azotu medycznego wraz z dzierżawą butli oraz napełnianiem tlenem medycznym butli będących własnością Szpitala. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo- cenową określa Załącznik Nr 2/1 , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dwutlenku węgla do celów medycznych wraz z dzierżawą butli.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwutlenku węgla do celów medycznych wraz z dzierżawą butli . 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo- cenową określa Załącznik Nr 2/2 , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprężonego powietrza do celów medycznych oraz azotu technicznego w butlach wraz z dzierżawą butli.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprężonego powietrza do celów medycznych oraz azotu technicznego w butlach wraz z dzierżawą butli. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo- cenową określa Załącznik Nr 2/3 , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 24113200 Druckluft