See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo - badawczej w ramach projektu „Laboratorium AgroBioNano – Technologii” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 4 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : dostawa aparatury naukowo - badawczej w ramach projektu „Laboratorium AgroBioNano – Technologii” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 4 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 365335-2025
Interne Kennung: EZ-p.26.17.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2.Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3.Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer, 38434510 Zytometer, 38432200 Chromatografen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa zestawu kwadrupolowego spektrometru mas sprzężonego z systemem automatycznej analizy Single Cell oraz Single Particle, systemem specjacji HPLC oraz cytometrem przepływowym dla Instytut Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434510 Zytometer, 38432200 Chromatografen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa komory laminarnej z mikroskopem optycznym dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin , zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Dostawa inkubatora CO2 z wbudowaną wytrząsarką dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren