2. Verfahren
Verfahren
Titel: UREDITEV ZELENIH POVRŠIN V VERŽEJU
Beschreibung: Javno naročilo zajema ureditev javnih površin v Občini Veržej, in sicer je predmet razdeljen na dva sklopa: - SKLOP 1: hortikulturna ureditev, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop1« - SKLOP 2: izvedba GOI del z urbano opremo, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop2« Predmet naročila je razviden tudi iz projektne dokumentacije. Rok izvedbe del obeh sklopov je 15. 10. 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: hortikulturna ureditev, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop1«
Interne Kennung: 523694
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2: izvedba GOI del z urbano opremo, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop2«
Interne Kennung: 523701