534103-2026 - Ergebnis
Spanien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – SERVEI D’ENGINYERIA COM ASSISTÈNCIA TÈCNICA DEL CONSORCI PER LA SUPERVISIÓ DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE LES OBRES I SERVEIS COMPLEMENTARIS PER LA FUTURA AMPLIACIÓ DE LA PLANTA DE CAN BARBA DEL CONSORCI PER A LA GESTIÓ DE RESIDUS DEL VALLÈS OCCIDENTAL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVEI D’ENGINYERIA COM ASSISTÈNCIA TÈCNICA DEL CONSORCI PER LA SUPERVISIÓ DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE LES OBRES I SERVEIS COMPLEMENTARIS PER LA FUTURA AMPLIACIÓ DE LA PLANTA DE CAN BARBA DEL CONSORCI PER A LA GESTIÓ DE RESIDUS DEL VALLÈS OCCIDENTAL
Beschreibung: L’actuació objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’enginyeria com assistència tècnica del Consorci per la supervisió del Projecte constructiu, la Direcció facultativa de l’execució de les obres i serveis complementaris de l’ampliació de la planta de compostatge i biometanització de Can Barba del Consorci.
Vorherige Bekanntmachung: 99524-2026
Interne Kennung: X2026000007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71335000 Technische Studien, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 71356200 Technische Hilfe, 71356400 Technische Planungsleistungen, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serveis d’enginyeria com assistència tècnica del Consorci per la supervisió del Projecte constructiu, la Direcció facultativa de l’execució de les obres i serveis complementaris de l’ampliació de la planta de compostatge i biometanització de Can Barba del Consorci