534181-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Zakup, wdrożenie oraz utrzymanie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa, obejmujących systemy IPS, IDS, NDR, PAM, menedżer haseł, skaner podatności oraz rozwiązanie do analizy powłamaniowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, wdrożenie oraz utrzymanie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa, obejmujących systemy IPS, IDS, NDR, PAM, menedżer haseł, skaner podatności oraz rozwiązanie do analizy powłamaniowej
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na siedem części: 1) Część I – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu IPS (Intrusion Prevention System) – systemu do wykrywania i blokowania ataków w czasie rzeczywistym. 2) Część II – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu IDS (Intrusion Detection System) – systemu bezpieczeństwa sieciowego do wykrywania włamań, monitorowania ruchu sieciowego, analizy i poszukiwaniu znanych zagrożeń, podejrzanych aktywności lub anomalii. 3) Część III – Zakup i wdrożenie oprogramowania do analizy powłamaniowej – systemu do aktywnego testowania zabezpieczeń systemów komputerowych, sieciowych lub aplikacji w celu zidentyfikowania słabych punktów, które mogłyby zostać wykorzystane przez niepowołane osoby do nieautoryzowanego dostępu lub ataku. 4) Część IV – Zakup i wdrożenie oprogramowania centralnego menadżera haseł – systemu wspomagającego zarządzanie i bezpieczne przechowywanie oraz przekazywanie haseł wraz z usługą wsparcia technicznego. 5) Część V – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu PAM (Privileged Access Management) – oprogramowania do zarządzania dostępem uprzywilejowanym wraz z usługą wsparcia technicznego. 6) Część VI – Zakup i wdrożenie oprogramowania do skanera podatności – narzędzia do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej wraz z usługą wsparcia technicznego. 7) Część VII – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu NDR (Network Detection and Response) – oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wsparcia technicznego.
Interne Kennung17/2026/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu IPS (Intrusion Prevention System) – systemu do wykrywania i blokowania ataków w czasie rzeczywistym
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 2a do SWZ – dla Części I, załącznik nr 2b do SWZ – dla Części II, załącznik nr 2c do SWZ – dla Części III, załącznik nr 2d do SWZ – dla Części IV, załącznik nr 2e do SWZ – dla Części V, załącznik nr 2f do SWZ – dla Części VI, załącznik nr 2g do SWZ – dla Części VII), Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung17/2026/P - część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu IDS (Intrusion Detection System) – systemu bezpieczeństwa sieciowego do wykrywania włamań, monitorowania ruchu sieciowego, analizy i poszukiwaniu znanych zagrożeń, podejrzanych aktywności lub anomalii
Interne Kennung17/2026/P - część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III – Zakup i wdrożenie oprogramowania do analizy powłamaniowej – systemu do aktywnego testowania zabezpieczeń systemów komputerowych, sieciowych lub aplikacji w celu zidentyfikowania słabych punktów, które mogłyby zostać wykorzystane przez niepowołane osoby do nieautoryzowanego dostępu lub ataku
Interne Kennung17/2026/P - część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – Zakup i wdrożenie oprogramowania centralnego menadżera haseł – systemu wspomagającego zarządzanie i bezpieczne przechowywanie oraz przekazywanie haseł wraz z usługą wsparcia technicznego
Interne Kennung17/2026/P - część IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu PAM (Privileged Access Management) – oprogramowania do zarządzania dostępem uprzywilejowanym wraz z usługą wsparcia technicznego
Interne Kennung17/2026/P - część V
LosLOT-0006
TitelCzęść VI – Zakup i wdrożenie oprogramowania do skanera podatności – narzędzia do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej wraz z usługą wsparcia technicznego
Interne Kennung17/2026/P - część VI
LosLOT-0007
TitelCzęść VII – Zakup i wdrożenie oprogramowania typu NDR (Network Detection and Response) – oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wsparcia technicznego
Interne Kennung17/2026/P - część VII