See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Bobrowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Bobrowo. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r.-Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) [zwanej dalej także „pzp”] w trybie z wolnej ręki o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Linie komunikacyjne: 1. Bobrowo – Bobrowo przez: Drużyny, Wichulec, Wądzyn, Zgniłobłoty 2. Bobrowo Szkoła – Bobrowo Szkoła przez: Tylice, Chojno, Małki 3. Bobrowo Szkoła – Nieżywięć – Kruszyny – Bobrowo 4. Kruszyny szkoła – Kruszyny
Interne Kennung: Or.K. 271.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Bobrowo. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r.-Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) [zwanej dalej także „pzp”] w trybie z wolnej ręki o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Linie komunikacyjne 1. Bobrowo – Bobrowo przez: Drużyny, Wichulec, Wądzyn, Zgniłobłoty 2. Bobrowo Szkoła – Bobrowo Szkoła przez: Tylice, Chojno, Małki 3. Bobrowo Szkoła – Nieżywięć – Kruszyny – Bobrowo 4. Kruszyny szkoła – Kruszyny