See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów ogólnospożywczych do jednostek oświatowych, dla których Miasto Mińsk Mazowiecki jest organem prowadzącym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych do przedszkoli i szkół, dla których Miasto Mińsk Mazowiecki jest organem prowadzącym. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części: 1) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim; 2) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Mińsku Mazowieckim; 3) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym nr 4 w Mińsku Mazowieckim; 4) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Mińsku Mazowieckim; 5) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mińsku Mazowieckim; 6) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 składa się z dwóch placówek: Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Szkolna 3, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki, ul. Dąbrówki 10, 05-300 Mińsk Mazowiecki; 7) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim; 8) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim; 9) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim; 10) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim; 11) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. 2. Opisy poszczególnych produktów oraz ich przewidywane ilości zostaną wskazane w Kalkulacjach asortymentowo-cenowych, które będą stanowiły załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Dostarczane produkty muszą: 1) spełniać normy określone w: a) ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r. poz. 1448); b) rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2216 r., poz. 197) – rozporządzenie obowiązujące od 1 września 2026 r. 2) być świeże, z okresami ważności odpowiednimi dla dostarczanych produktów i zgodnymi z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, wysokiej jakości, bez wad fizycznych; 3) być oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, w języku polskim. 4. Dostarczając zamówione produkty Wykonawca ma obowiązek dokonać na własny koszt rozładunku produktów, włącznie z ich wniesieniem do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego w danej placówce oświatowej. 5. Dostawy będą odbywały się od poniedziałku do piątku. 6. Rozliczenie należności będzie się odbywało na podstawie dokumentu odbioru towaru oraz faktury wystawionej przez Wykonawcę po zrealizowaniu części dostaw. 7. Termin realizacji przedmiotu umowy: od 02.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: WI.271.17.2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 15410000 Rohe tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15870000 Würzmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte
534192-2026 - Planning
Notice of the publication of a prior information notice or a periodic information notice on a buyer profile
Supplies
2. Procedure
Procedure
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych do przedszkoli i szkół, dla których Miasto Mińsk Mazowiecki jest organem prowadzącym. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części: 1) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim; 2) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Mińsku Mazowieckim; 3) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym nr 4 w Mińsku Mazowieckim; 4) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Mińsku Mazowieckim; 5) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mińsku Mazowieckim; 6) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 składa się z dwóch placówek:  Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Szkolna 3, 05-300 Mińsk Mazowiecki,  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki, ul. Dąbrówki 10, 05-300 Mińsk Mazowiecki; 7) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim; 8) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim; 9) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim; 10) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim; 11) Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. 2. Opisy poszczególnych produktów oraz ich przewidywane ilości zostaną wskazane w Kalkulacjach asortymentowo-cenowych, które będą stanowiły załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Dostarczane produkty muszą: 1) spełniać normy określone w: a) ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r. poz. 1448); b) rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2216 r., poz. 197) – rozporządzenie obowiązujące od 1 września 2026 r. 2) być świeże, z okresami ważności odpowiednimi dla dostarczanych produktów i zgodnymi z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, wysokiej jakości, bez wad fizycznych; 3) być oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, w języku polskim. 4. Dostarczając zamówione produkty Wykonawca ma obowiązek dokonać na własny koszt rozładunku produktów, włącznie z ich wniesieniem do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego w danej placówce oświatowej. 5. Dostawy będą odbywały się od poniedziałku do piątku. 6. Rozliczenie należności będzie się odbywało na podstawie dokumentu odbioru towaru oraz faktury wystawionej przez Wykonawcę po zrealizowaniu części dostaw. 7. Termin realizacji przedmiotu umowy: od 02.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Internal identifier: WI.271.17.2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 03210000 Cereals and potatoes, 15410000 Crude animal or vegetable oils and fats, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15870000 Condiments and seasonings, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods, 15500000 Dairy products, 15896000 Deep-frozen products