2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkplekapparatuur ASTRON
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering werkplekapparatuur. Perceel 1 - Apple Werkplekapparatuur circa € 250.000 - € 400.000 Perceel 2 - Windows/Linux/Android/ werkplekappartuur circa € 600.000 - € 900.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De inschrijving wordt beoordeeld volgens de procedure zoals beschreven in het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Apple Werkplekapparatuur
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering Apple werkplekapparatuur zoals Macbooks, I-phone zonder abonnement, I-pads en Apple gecertificeerd randapparatuur Perceel 1 - Apple Werkplekapparatuur circa € 250.000 - € 400.000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Windows / Linux / Android Werkplekapparatuur
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering Laptops (Windows / Linux), dockingstations, muizen, toetsenborden, deskstops, monitoren, externe geheugen zoals USB-sticks. Computeronderdelen voor werkstations en laptops zoals GPU’s, geheugen, enz. Mobiele telefoons Android zonder abonnement. Perceel 2 - Windows/Linux/Android/ werkplekappartuur circa € 600.000 - € 900.000,-
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 32250000 Mobilfunkgeräte