See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Par LED spuldžu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Beschreibung: Par LED spuldžu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Interne Kennung: VDAA 2026/07/AK/CI-130-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31531000 Glühbirnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LED spuldzes un LED gaismas paneļi
Los: LOT-0002
Titel: Galda lampas
Los: LOT-0003
Titel: Avārijas apgaismojuma gaismekļi