2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie systemu informatycznego Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej i systemu do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z dostawą bazy danych oraz usługami integracji, przeszkolenia użytkowników i utrzymania systemu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wytworzenie, instalacja, konfiguracja, integracja, zaprojektowanie i uruchomienie procesów ETL, przeszkolenie z obsługi, sporządzenie i przekazanie stosownej dokumentacji, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych i utrzymania (opcja) systemu informatycznego Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej WIM-PIB, oraz wytworzenie, instalacja, konfiguracja, integracja, przeszkolenie z obsługi, sporządzenie i przekazanie stosownej dokumentacji, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych i utrzymania systemu do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) , oraz dostawa produktów bazodanowych. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5. Zamawiający informuje, że w ramach realizacji umowy o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie pakietu nr 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji – szczegółowe postanowienia dotyczące realizacji opcji zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 5.1. do swz. 6. Wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie systemu informatycznego Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej wraz z usługami integracji, przeszkolenia użytkowników i utrzymania systemu wraz z dostawą bazy danych jest realizowana w ramach Projektu pn. „Utworzenie Centrum Medycyny Cyfrowej Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego i Uniwersytetu Warszawskiego” finansowanego ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych, konkurs „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”; nr umowy o dofinasowanie: 2023/ABM/02/00014. 7. Wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z usługami integracji, przeszkolenia użytkowników i utrzymania systemu jest realizowana w ramach przedsięwzięcia „Wzmocnienie potencjału naukowobadawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytut Badawczego” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności od Agencji Badań Medycznych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D3.1.1. Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, Działanie 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych realizowane z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031 ramach nr umowy o dofinansowanie KPOD.07.07-IW.07-0314/24.
Interne Kennung: PN/40/WZP/25 – 91/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212700 Entwicklung von Dienstprogrammen für die Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 1 - Wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie systemu informatycznego Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej i systemu do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z usługami integracji, przeszkolenia użytkowników i utrzymania systemu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że w ramach realizacji umowy o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie pakietu nr 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji – szczegółowe postanowienia dotyczące realizacji opcji zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 5.1. do swz.
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 2 - Dostawa Bazy Danych
Interne Kennung: pakiet nr 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme