See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: a) Część A: Województwo kujawsko-pomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c b) Część B: Województwo lubelskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c c) Część C: Województwo lubuskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c d) Część D: Województwo łódzkie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c e) Część E: Województwo małopolskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c f) Część F: Województwo opolskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c g) Część G: Województwo podlaskie, 288 godzin, średnio 8 godzin/m-c h) Część H: Województwo podkarpackie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c i) Część I: Województwo pomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c j) Część J: Województwo śląskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c k) Część K: Województwo świętokrzyskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c l) Część L: Województwo warmińsko mazurskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c m) Część Ł: Województwo wielkopolskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c n) Część M: Województwo zachodniopomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ; 4) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 5) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 7) Adres świadczenia usługi: nie dotyczy (spotkania on-line), 8) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym przeprowadzono działania eksperckie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 9) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 10) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia dotyczących aspektów społecznych, gospodarczych, środowiskowych, związanych z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia; 11) Zamawiający nie przewiduje klauzuli zastrzeżonej w rozumieniu art. 94 ustawy Pzp; 12)Z uwagi na rodzaj zamówienia, Zamawiający nie przewiduje obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę, o którym mowa w art. 95 ustawy Pzp. 13) Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań dotyczących zamówień na usługi przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 60 ustawy Pzp, ani związanych z udziałem podmiotów udostępniających zasoby w rozumieniu art. 121 ustawy Pzp. 14) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia; Wykonawca powinien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać (o ile są mu znane) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 15) Opis kryteriów oceny ofert został szczegółowo opisany w rozdz. XIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 335761-2025
Interne Kennung: DZP.382.5.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część A: świadczenie usługi eksperckiej w województwie kujawsko-pomorskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo kujawsko-pomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. A
Los: LOT-0005
Titel: część B: świadczenie usługi eksperckiej w województwie lubelskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo lubelskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. B
Los: LOT-0006
Titel: część C: świadczenie usługi eksperckiej w województwie lubuskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo lubuskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. C
Los: LOT-0007
Titel: część D: świadczenie usługi eksperckiej w województwie łódzkim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo łódzkie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. D
Los: LOT-0008
Titel: część E: świadczenie usługi eksperckiej w województwie małopolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo małopolskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. E
Los: LOT-0009
Titel: część F: świadczenie usługi eksperckiej w województwie opolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo opolskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. F
Los: LOT-0010
Titel: część G: świadczenie usługi eksperckiej w województwie podlaskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo podlaskie, 288 godzin, średnio 8 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. G
Los: LOT-0011
Titel: część H: świadczenie usługi eksperckiej w województwie podkarpackim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo podkarpackie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. H
Los: LOT-0012
Titel: część I: świadczenie usługi eksperckiej w województwie pomorskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo pomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. I
Los: LOT-0013
Titel: część J: świadczenie usługi eksperckiej w województwie śląskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo śląskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. J
Los: LOT-0014
Titel: część K: świadczenie usługi eksperckiej w województwie świętokrzyskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo świętokrzyskie, 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. K
Los: LOT-0015
Titel: część L: świadczenie usługi eksperckiej w województwie warmińsko mazurskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo warmińsko mazurskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. L
Los: LOT-0016
Titel: część Ł: świadczenie usługi eksperckiej w województwie wielkopolskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo wielkopolskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c . W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. Ł
Los: LOT-0017
Titel: część M: świadczenie usługi eksperckiej w województwie zachodniopomorskim
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie oceny funkcjonalnej. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: województwo zachodniopomorskie, 360 godzin, średnio 10 godzin/m-c. W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w każdym z 14 województw (dotyczy pracy zespołów w ramach województw/ projektów, na które Wykonawca złożył ofertę) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 4) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 5) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: cz. M