2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Voorzieningen 2026-2036
Beschreibung: Het leveren van sanitaire voorzieningen en verbruiksartikelen voor locaties van de gemeente Hoorn, inclusief bijbehorende dienstverlening. Het leveren van sanitaire voorzieningen op momenteel 28 locaties van de gemeente Hoorn.
Interne Kennung: CM00410
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 33771000 Papiersanitärartikel, 39224340 Mülleimer, 39811100 Lufterfrischer, 42968200 Spender im Sanitärbereich, 42968300 Toilettenpapierrollenspender, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de overeenkomst en het op- en afschalen van locaties.
534233-2026 - Result
Netherlands – Hygiene services – Sanitaire Voorzieningen 2026-2036
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CM00410
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85142300 Hygiene services
Additional classification (cpv): 33711900 Soap, 33761000 Toilet paper, 33763000 Paper hand towels, 33771000 Sanitary paper products, 39224340 Bins, 39811100 Air freshener, 42968200 Sanitary dispensing machines, 42968300 Toilet-roll dispenser system, 85142300 Hygiene services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: